„Dzyń, dzyń, dzyń Mikołaju Święty przynieś Nam prezenty”
🎄🎁⛄️❄️🎅🏻🎄
Już w przyszłą sobotę, tj. 9 grudnia odbędzie się nasze ostatnie w tym roku spotkanie w polskiej szkole.
Zajęcia zaczynają się o godz. 9:30!!!!!
💼⏰📕📚📖
Z okazji świętowania Mikołajek w naszej szkole, zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów i rodziców na godzinę 11:00.
Wówczas rozbrzmiewać będzie dziwęk naszych pięknych polskich kolęd 💽🎼🎧🎤 oraz odwiedzi Nas św. Mikołaj, który przywiezie ze sobą ogromnie ciężkie ”worki” z upominkami dla dzieci. 🎁❤️🎅🏻🥰
Będzie magicznie, pięknie i jak zawsze w niesamowicie ciepłej rodzinnej atmosferze.
Niech rozbłyśnie magia świąt.
🎄🎄🎄🎄🎄
W tym dniu znakomitości do szkolnego bufetu przygotowują wszystkie klasy wraz z grupą przedszkolną oraz gronem pedagogicznym.
Drodzy rodzice pamiętajcie, że w tym dniu zajęcia zaczynają się o godzinie 9:30. Po odwiedzinach Mikołaja prosimy o posprzątanie po sobie papierów/ worków po prezentach oraz odebranie dzieci najpóźniej do godziny 13.
Z góry dziękujemy za współpracę i liczymy na spotkanie z Wami 🙂
Do zobaczenia!!!
Ps. Mikołaj już nie może się doczekać z Wami spotkać 🙂